Menu Nabídka vín

VOC Znojmo

Veselé víno

Vinařství VINO HORT letos přichází opět s veselými víny. Vedle nejoblíbenějšího Veselému vína  bílého z Müller Thurgau máme ještě  Veselé víno růžové z odrůdy Svatovavřinecké. Veselá vína jsou vyrobena tak, aby Vám bezproblému vydržela  v kondici po dobu jednoho roku.

Veselé víno bílé nabízíme za stále stejnou cenu a to 151 Kč. Veselé víno růžové je v ceně 182 Kč. Obě vína dostala tu nejlepší péči. Hrozny na výrobu veselých vín jsou v kabinetní zralosti, zcela přírodní a nedoslazované. Veselé nálady není nikdy dost, a proto pijte Veselá vína!

Uvedené ceny včetně DPH

Veselé víno 2016 bílé Müller Thurgau

Svěží typ Müller Thurgau Vás jistě zláká svou příjemnou vůní broskví. V chuti je lehce nasládlé s kompotovou dochutí. Dodá Vám veselou náladu a té není nikdy dost.
připravujeme

VINAŘSTVÍ DOPORUČUJE

Veselé víno 2016 bílé Müller Thurgau

Svěží typ Müller Thurgau Vás jistě zláká svou příjemnou vůní broskví. V chuti je lehce nasládlé s kompotovou dochutí. Dodá Vám veselou náladu a té nen...

připravujeme

5 + 1 zdarma, kolekce č. 9

Průřez vinařstvím VINO HORT za zvýhod­něnou cenu.

CH 2011, Chardonnay & Pinot Blanc, sur lie

Víno má žlutavou barvu se zlatavými odlesky, vůně je medová s podtóny dřeva, v chuti je velmi jemná kyselinka s dochutí nasládlých hrušek. Víno má sv...

327,00 Kč
ks