Vinařství VINO HORT představuje vína ve čtyřech řadách se samostanými edicemi etiket. Naše základní víno je Veselé víno s rozvernou kostičkovou etiketou. Další řada je VINO HORT, která se podle etikety dělí na bílá a růžová vína. Speciální řadou je etiketa pro vína VOC Znojmo. Na etiketách se používají pro jednotlivá vína rozmanité pastelové barvy. V tomto jsme jedineční. Naši nejvyšší řadu uzavírá etiketa pro CH sur lie, která je opět v kostkované designu se zřetelným symbolem "H". Dotiskové etikety pro firemní zákazníky najdete pod etiketou VINO HORT limited. Všechna vína která vyrábíme jsou naprosto přírodní bez doslazování cukrem. Díky chladnějšímu klimatu ČR dokážeme produkovat velice příjemná a svěží bílá vína.

 

sphere_card_180x77px

Pro majitele kart Sphere nabízíme slevu v našem degustačním sklepě v Dobšicích.

Kartu lze využít i při koupi vína v e-shopu přes internet. Slevu lze využít při objednávce alespoň 6 lahví. Slevu nelze uplatnit na klubový set nebo kolekci. Do poznámky při objednávce uveďte kód z věrnostního programu Sphere/VINO HORT. Platbu však nejde realizovat on-line nebo platební kartou ale pouze převodem - platba předem. Fakturu se sníženou částkou zašleme e-mailem následně. Po zaplacení faktury bude zboží expedováno.

Znalec má informace

Objednejte si newsletter z VINO HORT a získejte poslední aktuální informace nejenom o produktech a akcích vinařství, ale i novinkách ze světa vín.

X

Newsletter je možné kdykoliv odhlásit.

2016 © VINO HORT s.r.o
Adresa: Leska 69, Dobšice, Česká republika
Telefon: 602 149 445 ∙ info@vinohort.cz