3 x HF 9 - 2016 + dubová bedna

100% Syrah
Vin de France Languedoc, červené víno suché

Nová exkluzivní řada ze sudů Segan Moreau – ICONE

Myšlenkou bylo vytvořit víno, které s námi bude moci žít 30 let. Tato nejvyšší řada bude vyráběna pouze ve významných ročnících a bude vždy omezena počtem. Pro výrobu byly použity sudy nejvyšší kvality a to v počtu 9. Pouze 7 z nich se dostane do užšího výběru pro tvorbu jedinečného cuvée. Sestavení cuvée je opravdu náročná práce, rozhodují detaily a byť jsou sudy stejné, každý se vyvíjí malinko jinak. Cílem bylo dostat do vína ve vůni otevřenost, venkovský dvorek a kůži, zároveň podržet ovoce, v chuti stále udržet jemnost a sametovost s koncovou pevností.

Víno je předurčeno pro dlouhý čas, proto získalo pro své zrání korek DIAM 30, který má garantovanou ochranu proti pachuti korku. Tato vada se vám nikdy neobjeví. Korek má výdrž 30 let.

Víno díky své vyjímečnosti získalo i velmi těžkou láhev z tmavého skla o hmotnosti 1,5 kg. Svojí robustností připomíná litrovou lahev, ale je to opravdu 0,75l. Má nízkou propustnost světla a je předurčena k archivaci. Vína je vyrobeno 2100 ks a prodává se v bednách po třech a šesti kusech. Důvod je prostý...to abyste měli možnost ho pozorovat v čase. Bedna je masivní z dubu a je zatlučena tak, abyste se dovnitř dostali, až budete Vy i víno na to připraveni. Víno bude nejlepší k začátku konzumace od 7 let. Věříme, že Vaši důvěru nezklameme a připravíme Vám tak mimořádný zážitek.

14 % (obj.)
Alkohol
0,6 g/l
Cukr
4,6 g/l
Kyselina
3 x HF 9 - 2016 + dubová bedna

DALŠÍ HODNOTY

  • Sklizeň: 2016
  • Číslo šarže: F4/16
  • Objem: 0,75
  • Obsahuje siřičitany
  • Plněno v České republice.
  • Vyrobeno ve Francii.

HF 9 ročník 2016 - Syrah 100%
Cuvée vzniklo z 9 nových sudů, kde zrálo po dobu 24 měsíců. Barva je tmavě červená. Jeho vůně je díky ročníku 2016 velmi ovocná a mohutná. Je velmi elegantní, s podtóny černého rybízu a lesního ovoce. V ústech Vás čeká exploze silných taninů a temně čokoládových tónů. Víno, které držíte v ruce, může být s každým dalším rokem rafinovanější.

PODROBNÉ INFORMACE
Bedna_05b 3 lahveBedna_01b 3 lahve
Znalec má informace

Objednejte si newsletter z VINO HORT a získejte poslední aktuální informace nejenom o produktech a akcích vinařství, ale i novinkách ze světa vín.

X

Newsletter je možné kdykoliv odhlásit.

2016 © VINO HORT s.r.o
Adresa: Leska 69, Dobšice, Česká republika
Telefon: 602 149 445 ∙ info@vinohort.cz