Aktuality

Rádi Vás uvidíme v našem vinařství. Věříme, že s námi Vás čeká spousta skvělých zážitků a šťastných chvil. Pojďte s námi vstoupit do našeho světa vín.

V poklidném místě otevřete láhev dobrého vína, nespěchejte prosím, dejte mu prostor se nadechnout, jistě se Vám za to odmění. Pár krouživých pohybů ve skleničce uvolní jeho aroma, stačí zlehka načichnout při samotném okraji, svlažit rty i jazyk, otevřít svoji mysl a nechat se unášet pocity z vína.

Věřte, že pokud se chcete stát zkušeným degustátorem platí pouze jedno pravidlo pít, pít a nepřestávat.

Ing. Jiří Hort

Královská řada VOC Znojmo

Ochutnejte poklad mezi znojemskými víny: Královský Ryzlink rýnský VOC Znojmo

Milovníci vína se na podzim mohou těšit na další víno z exkluzivní Královské řady vín VOC Znojmo. Ryzlinku rýnský ročníku 2014 od VINO HORT si při srpnovém zatřiďování vysloužil označení Královské řady vín VOC Znojmo, a tak by měl zpozornit každý, kdo chce ochutnat něco opravdu exkluzivního a světového!

Znojemskem s Vinobusem

Krásy Znojma a přilehlých obcí, výhled na vinice, ochutnávky vín – a spousta dalšího.

13 zastávek | 56 kilometrů | 19 vinařství

Znojemskem s Vinobusem

Jiří Hort: Co je přírodní, je i přirozené

Sedmička vinného moštu může být stejně drahá jako sedmička odrůdového vína a svého zákazníka si najde. Své o tom ví Jiří Hort, který má výrobu moštů jako hobby. Sází na prvotřídní surovinu a rychlé zpracování na vlastních moderních strojích. A zásadně nefiltruje.

Sestavte si vlastní vinotéku!

Připravili jsme pro Vás modulární vinotéku sestavenou z dubových boxů pro 6 lahví.

Sestavte si vlastní vinotéku!

Dobrý francouzský hrozen v rukách zkušeného moravského vinaře

Co se stane, když má moravský vinař možnost pracovat s francouzskými hrozny?

Rozhovor pro časopis Wine & Degustation

Dobšický vinař Jiří Hort vyrábí vína mnoha tváří. Vyzkoušel si řadu netradičních přístupů, takže jeho současné portfolio nabízí některá vína, která vybočují ze standardu. Jeho krédem je, že každý vinař má právo na svobodnou volbu, jakým směrem se bude ubírat. V řadě případů si vybral cestu, která vybočovala ze zaběhaných kolejí a tím vyvolala v našem vinařském světě živou diskusi. O milnících, které lemovaly letos patnáctiletou dráhu Vína Hort, jsme si vyprávěli při několika našich dubnových setkáních.

Rozhovor pro časopis Wine & Degustation
Znalec má informace

Objednejte si newsletter z VINO HORT a získejte poslední aktuální informace nejenom o produktech a akcích vinařství, ale i novinkách ze světa vín.

X

Newsletter je možné kdykoliv odhlásit.

2016 © VINO HORT s.r.o
Adresa: Leska 69, Dobšice, Česká republika
Telefon: 602 149 445 ∙ info@vinohort.cz