Nejvyšší exkluzivní řada HF 9 je na světě!

Víno s budoucností 30 let.


Nová exkluzivní řada vína z dubových sudů Segan Moreau – ICONE

Na počátku byla myšlenka vytvořit víno, které s námi bude moci žít 30 let. Nejvyšší řadu budeme vyrábět ve významných ročnících a bude vždy v omezeném počtu.

Pro výrobu jsme použili 9 sudů nejvyšší kvality. Pouze 7 z nich se dostalo do užšího výběru pro tvorbu jedinečného cuvée. Sestavení cuvée je opravdu náročná práce, rozhodují detaily a byť jsou sudy stejné, každý se vyvíjí malinko jinak. Cílem bylo dostat do vína ve vůni otevřenost, venkovský dvorek a kůži a v chuti přesto udržet jemnost a sametovost s koncovou pevností.

Víno je předurčeno na zrání pro dlouhý čas, proto získalo pro své zrání korek DIAM 30, který garantuje, že víno nezíská pachuť po korku. Díky tomu, že je korek lisovaný za vysokého tlaku a má hustou nepravidelnou strukturu, umožnuje, aby víno v lahvi zrálo pomaleji. Korek má tak výdrž 30 let.

Víno, díky své vyjímečnosti získalo i velmi těžkou lahev o obsahu 0,75 l z tmavého skla o hmotnosti 1,5 kg. Láhev svojí robustností připomíná láhev litrovou, má nízkou propustnost světla a je předurčena k archivaci. Vína je vyrobeno v počtu 2100 ks a prodává se pouze v dubových bednách po 6 ks.

Bedna je masivní a dovnitř se dostanete "až na to budete Vy i víno připraveni". Důvod je prostý, máte tak možnost pozorovat ho v čase. Víno ze sebe začne vydávat to nejlepší po roku 2020.

Zakoupit si ho může pouze zaregistrovaný člen klubu VINO HORT. Věříme, že Vaši důvěru nezklameme a připravíme Vám tak do budoucna mimořádný zážitek.

Znalec má informace

Objednejte si newsletter z VINO HORT a získejte poslední aktuální informace nejenom o produktech a akcích vinařství, ale i novinkách ze světa vín.

X

Newsletter je možné kdykoliv odhlásit.

2016 © VINO HORT s.r.o
Adresa: Leska 69, Dobšice, Česká republika
Telefon: 602 149 445 ∙ info@vinohort.cz